SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
97 825 €
(2 446 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
ALAMEDA FRANCA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

O apartamento à venda no Jardim Paulista, em São Paulo, é uma excelente oportunidade para quem busca um imóvel moderno e bem localizado. Com 40 m² de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ALAMEDA FRANCA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar