SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
91 922 €
(3 170 € / m²)
Satış
Atipik
1
29 m²
ALAMEDA CAMPINAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

HAMPTON PARK

Cod: 24414

Para hospedes e moradores que queriam bons serviços e comodidade e também localização privilegiada.

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

ALAMEDA CAMPINAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar