SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
85 428 €
(2 946 € / m²)
Satış
Atipik
1
29 m²
Alameda Lorena, São Paulo

yatak odasıatypical
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente flat à venda no Jardim Paulista, na Alameda Lorena, a aproximadamente 300 metros da Avenida Paulista e do Metrô Trianon MASP. Localização pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Alameda Lorena, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar