SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
68 753 €
(2 455 € / m²)
Satış
Atipik
1
28 m²
Rua Maranhão, São Paulo

yatak odasıatypical
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Innside Higienópolis

Cod: 10707

Excelente oportunidade para moradia ou investimento no coração de Higienópolis. Studio mobiliado e equipado à venda ...

Diğer
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Maranhão, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar