SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
42 706 €
(1 424 € / m²)
Satış
Atipik
1
30 m²
Avenida Rio Branco, São Paulo

yatak odasıatypical
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Flat Champs Elysees

Cod: 8481

O Champs Elysees está localizado na Av. Rio Branco acesso fácil as vias de São Paulo. A poucos metros do Metrô Luz, ac...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida Rio Branco, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar