SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
148 504 €
(1 108 € / m²)
Satış
Atipik
2+
134 m²
Avenida Cruz e Souza, São José

yatak odasıatypical
düz134 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento 2 quartos em Campinas, São José — 134m² de área privativa no Ronald Residence, condomínio fechado com infraestrutura completa. O imóvel co...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraYeniden yapılandırma gerekliDoğal ışıkKaranlık iç mekanBitkilerModern tarzRustik tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida Cruz e Souza, São José
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar