SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
104 072 €
(1 445 € / m²)
Satış
Atipik
2+
72 m²
Rua Santo Antônio, São José

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento 2 quartos sendo 1 suíte em Barreiros, São José, no Boulevard Itaguaçu. Com 72m² de área privativa e 76m² de área total, o imóvel conta com...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAyrı tuvaletMutfak aletleriGüvenlikDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Santo Antônio, São José
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar