SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
266 572 €
(2 221 € / m²)
Satış
Atipik
2+
120 m²
Rua Padre Rodolfo, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento disponível para venda no Condomínio Allure em São José dos Campos

Apartamento localizado na Vila Ema, um dos bairros mais valorizados da ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rua Padre Rodolfo, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar