SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
205 052 €
(2 471 € / m²)
Satış
Atipik
2+
83 m²
Rua Santa Clara, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz83 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento em nobre localização na Vila Adyana.2 quartos sendo um suíte, varanda gourmet com churrasqueira, planejados, fechadura eletrônica, Infraes...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Santa Clara, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar