Teklifler listesi
15
15
15
204 898 €
(1 541 € / m²)
Satış
Atipik
2+
133 m²
Rua das Piabas, São José dos Campos
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
133 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento à Venda 4 Dormitórios 133 m² Jardim Aquarius São José dos Campos/SP
Amplo e confortável apartamento em localização privilegiada no Ja...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
5günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua das Piabas, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2