SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
198 216 €
(1 625 € / m²)
Satış
Atipik
2+
122 m²
Rua Emilio Marelo, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz122 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento dos sonhos, totalmente reformado, novinho e pronto para entrar e morar.Andar baixo, o que é uma vantagem, já que para uma torre com 28 and...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraMutfak aletleriAhşap kirişler

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Emilio Marelo, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar