SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
186 100 €
(1 861 € / m²)
Satış
Atipik
2+
100 m²
Rua Emilio Marelo, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento - Jardim das Indústrias - Splendor Garden - 100 m² - 3 Dormitórios (1 suíte)
100m²
3 Quartos
2 Vagas
3 Banheiros
Apartamento 100 m² à v...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Emilio Marelo, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar