SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
184 391 €
(1 152 € / m²)
Satış
Atipik
2+
160 m²
Rua Luíz Jacinto, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

160 mt2 área Útil 04 dormitórios sendo 1 suíte 01 Lavabo01 Banheiro SocialSala 3 ambientes com ar condicionado (38K BTUs)Ar condicionado nos quartosLa...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Luíz Jacinto, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar