SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
179 418 €
(1 812 € / m²)
Satış
Atipik
2+
99 m²
RUA DOUTOR JAMIL CURY, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 99 m² por R$ 1.050.000 - Vila Industrial - São José dos Campos/SP.3 dormitórios, sendo 1 suíte, sala 2 ambiente...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA DOUTOR JAMIL CURY, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar