SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
155 339 €
(2 251 € / m²)
Satış
Atipik
2+
69 m²
Rua das Piabas, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Belíssimo apartamento a Venda no Jardim Aquarius, em São José dos Campos - SP

69m
Totalmente reformado, cada cantinho pensado com muito bom gosto
2 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua das Piabas, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar