SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
148 658 €
(2 124 € / m²)
Satış
Atipik
2+
70 m²
Avenida Jorge Zarur, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento em nobre localização no Edifício Siena, próximo do Shopping Colinas, das melhores escolas, restaurantes e acesso privilegiado para as rodo...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenida Jorge Zarur, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar