SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
148 504 €
(1 375 € / m²)
Satış
Atipik
2+
108 m²
Rua Doutor Nilton Silva, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento na Vila Adyana em São José dos Campos

Apartamento padrão com 108 m² de área total e útil, localizado em uma das regiões mais valorizadas ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Doutor Nilton Silva, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar