SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
148 333 €
(1 483 € / m²)
Satış
Atipik
1
100 m²
Rua da Alegria, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Foradas de SJEdificio Pontal Atlantida 4 Dormitórios amplos, sendo 1 suíte -Ampla sala 2 ambientes com lindo projeto de iluminação - Co...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua da Alegria, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar