SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 086 €
(3 627 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento mobiliado de 40 m², 01 vaga de garagem no Jardim Aquarius. Cozinha ampla repleta de armários e equipada com cooktop, forno, coifa, lava lo...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar