SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 086 €
(1 884 € / m²)
Satış
Atipik
1
77 m²
Rua Benedito Osvaldo Lecques, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento localizado no Parque Residencial Aquarius, em São José dos Campos, oferece uma excelente oportunidade para aqueles que buscam um imóv...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Benedito Osvaldo Lecques, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar