SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
129 005 €
(1 303 € / m²)
Satış
Atipik
2+
99 m²
RUA DOS PIQUIROES, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro Parque Residencial Aquarius, em São José dos Campos, este apartamento padrão de 99 m² é a oportunidade perfeita para quem busca u...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA DOS PIQUIROES, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar