SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
127 997 €
(2 169 € / m²)
Satış
Atipik
2+
59 m²
Rua Laurent Martins, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz59 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A Melhor & Maior Planta de 02 Dormitórios do Vision Colinas.!!!Frente Para a Praça, ampla e linda Vista.!!!Apartamento novoBancada em granito com cuba...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Laurent Martins, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar