SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
128 151 €
(1 363 € / m²)
Satış
Atipik
2+
94 m²
Rua Pedro de Toledo, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este magnífico apartamento de 3 dormitórios à venda em Vila Adyana, São José dos Campos. Localizado em um condomínio completo, este imóve...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Pedro de Toledo, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar