SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
121 161 €
(1 864 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este elegante apartamento de 2 quartos, sendo 1 suíte, está localizado no moderno Condomínio Maranata Parque Industrial, no bairro do Parque Industria...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Icatú, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar