SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
108 669 €
(1 941 € / m²)
Satış
Atipik
1
56 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de 56 M² à venda no Blue View, Vila Industrial São José dos Campos!Condomínio com fácil acesso às principais vias da Cidade como Via Dutr...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar