SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
102 517 €
(1 404 € / m²)
Satış
Atipik
1
73 m²
Praça Serra Formosa, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

JARDIM ANHEMBI!TORRE ÚNICA!PRÈDIO BAIXO Com ELEVADOR!74m²2 quartos ,sendo 1 suíte com armários planejados., piso laminado.Cozinha planejada.Sala...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Praça Serra Formosa, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar