SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
100 313 €
(974 € / m²)
Satış
Atipik
2+
103 m²
PRACA AFONSO PENA, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz103 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Amplo apartamento no centro de São José dos Campos,no último andar proporcionando maior privacidade e oferecendo uma vista panorâmica e definitiva, ap...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminYeniden yapılandırmadan sonraYüksek tavanlar

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

PRACA AFONSO PENA, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar