SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
98 946 €
(1 799 € / m²)
Satış
Atipik
2+
55 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz55 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Imagine morar em um apartamento moderno, bem planejado e com uma localização privilegiada em São José dos Campos!
Este lindo apartamento de 2 dormitó...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Icatú, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar