SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
98 245 €
(1 023 € / m²)
Satış
Atipik
2+
96 m²
RUA CHARLES DIAMOND, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Linda cobertura zona leste de SJC.03 quartos, 01 suíte, sala, cozinha, wc social.Quintal privativo.02 vagas de garagem.Aceita permuta por casa na vila...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA CHARLES DIAMOND, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar