SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
97 391 €
(1 334 € / m²)
Satış
Atipik
2+
73 m²
Rua Abolição, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz73 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à Venda 3 Dorms (1 Suíte) 73 m² Vila Betânia São José dos Campos/SP
R$ 570.000 73 m² 1 vaga

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Abolição, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar