SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
94 332 €
(1 474 € / m²)
Satış
Atipik
1
64 m²
Rua Roma, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de 3 quartos no condomínio Cittá de Roma , Jardim Augusta São José dos Campos!

O imóvel possui:

03 quartos sendo 1 suíte
01 Banheiro so...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Roma, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar