SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
85 274 €
(888 € / m²)
Satış
Atipik
2+
96 m²
Avenida Tivoli, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este atraente apartamento, localizado na Vila Betânia, São José dos Campos, oferece uma excelente oportunidade para aqueles em busca de um novo lar.

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Avenida Tivoli, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar