SUPA24
82 865 €
(1 480 € / m²)
Satış
Atipik
2+
56 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz56 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento novo 02 Dormitórios (01 Suíte) Torre única Varanda com churrasqueira 1 vaga coberta02 Dormitórios (01 Suíte)Sacada com churrasqueira...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar