SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
82 010 €
(1 302 € / m²)
Satış
Atipik
2+
63 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz63 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Urbanova no Colinas do Paratehy em São José dos Campos

Localizado em uma das regiões mais valorizadas da zona oeste, o apartamento est...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar