SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
76 884 €
(1 538 € / m²)
Satış
Atipik
2+
50 m²
Rua Emilio Marelo, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Jardim das Indústrias no Condomínio Parque Campos Gerais em São José dos Campos

Localizado no Jardim das Indústrias, com fácil acesso ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Emilio Marelo, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar