SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
73 395 €
(1 265 € / m²)
Satış
Atipik
2+
58 m²
Rua Altéia, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz58 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

LANÇAMENTO: Apartamento no Jardim Ismênia no Condomínio Mirati Residenciais em São José dos Campos

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Altéia, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar