SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
64 921 €
(656 € / m²)
Satış
Atipik
2+
99 m²
Avenida Salinas, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente oportunidade de adquirir um apartamento com amplo quintal.
Localizado no Bosque dos Eucaliptos, este imóvel de 99m² de área total e 99m² de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenida Salinas, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar