SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
59 624 €
(1 169 € / m²)
Satış
Atipik
1
51 m²
Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Parque Residencial Flamboyant no Condomínio Felicitá São José em São José dos Campos

O Parque Residencial Flamboyant é uma região em p...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar