SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
54 514 €
(1 136 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no bairro Jardim Bela Vista

Localização Privilegiada: Próximo à Avenida Próximo à Avenida José Marcondes Pereira, ao Parque Rober...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar