Teklifler listesi
5
45 970 €
(1 069 € / m²)
Satış
Atipik
1
43 m²
Rua Machado Sidney, São José dos Campos
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
43 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartamento no Edifício Patamares no Centro de São José dos Campos - SP
Apartamento localizado na região central de São José dos Campos, com localiz...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Machado Sidney, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2