SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
44 414 €
(822 € / m²)
Satış
Atipik
1
54 m²
Rua Itanhandu, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 02 quartos, no Jardim Ismênia, sala espaçosa, cozinha funcional, com armários, boa ventilação e iluminação natural. 01 Vaga de garagem...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Itanhandu, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar