SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
28 881 €
(602 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento TÉRREO no Condomínio Cajuru I com 50 m²,sendo2 quartos, sala, cozinha, 1 banheiro e área de serviço.Condomínio com salão de festas, churra...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar