SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
29 034 €
(605 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Campos de São José no Condomínio Residencial Campos de São José em São José dos Campos
Apartamento localizado no bairro Campos de São J...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar