SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
207 617 €
(1 622 € / m²)
Satış
Atipik
2+
128 m²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento para venda na melhor localização Jd. Aquarius- 127 m²- 4 quartos- 1 Banheiro - 2 Suítes- 3 vagas de garagemÁrea de Lazer:Piscina adulto ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar