SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
62 117 €
(1 195 € / m²)
Satış
Atipik
2+
52 m²
Rua José Polli, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz52 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Vila industrial quartos com uma suíte sacada vista livre
Condomínio natura park, home clube
52m2
1 suíte
2 quartos
*2 banheiro

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua José Polli, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar