SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
43 240 €
(1 081 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²
São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Parque Nova Esperança - ZONA LESTE- 40m² - 2 quartos- 1 banheiro com box e gabinete planejado- 1 sala com sanca de gesso com ilha e ilumi...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar