SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
107 490 €
(2 028 € / m²)
Satış
Atipik
1
53 m²
Rua República do Iraque, São José dos Campos

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda localizado no bairro Jardim Osvaldo CruzCaracterísticas do imóvel:- 2 dormitórios- 53m²- Reformado e 100% pronto para Investiment...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıMutfak aletleriYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua República do Iraque, São José dos Campos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar