SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
630 569 €
(2 425 € / m²)
Satış
Atipik
2+
260 m²
RUA JOSE BENEDETTI, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz260 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este é um apartamento que transcende o comum, oferecendo um ambiente de requinte e conforto. Com uma área útil generosa de 260m², este imóvel dispõe d...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA JOSE BENEDETTI, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar