SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
461 387 €
(2 636 € / m²)
Satış
Atipik
2+
175 m²
RUA MARTIM FRANCISCO, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz175 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Santa Paula, em São Caetano do Sul. O imóvel conta com três quartos, todos suítes com closet, oferecendo conforto, pri...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA MARTIM FRANCISCO, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar