SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
341 610 €
(2 204 € / m²)
Satış
Atipik
2+
155 m²
RUA FLORIDA, São Caetano do Sul

yatak odasıatypical
düz155 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento no bairro Barcelona, em São Caetano do Sul. O imóvel possui 155 m² de área útil, distribuídos em três quartos, sendo três suítes...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA FLORIDA, São Caetano do Sul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar